Положення про Реєстраційну палату


4. Керівництво Палати

4.1 Оперативне управління діяльністю Палати здійснює директор Палати, який призначається міським головою із числа працівників міськвиконкому, за погодженням з іншими учасниками Палати.

4.2 Директор організує поточну роботу Палати, забезпечує здійснення процедур та взаємодію своєї установи з іншими учасниками Палати.

4.3 Розпорядження директора з питань режиму роботи та організації діяльності Палати є обов'язковими для інших працівників установ - учасників Палати.

4.4 Директор не може втручатися у внутрішню діяльність установ, що задіяні в роботі Палати.

4.5 Подання директора керівникам установ - учасникам Палати, пов'язаних з діяльністю Палати, підлягають обов'язковому розгляду та реагуванню.

5. Матеріально – технічне забезпечення

5.1 Матеріально -технічне забезпечення діяльності Палати здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Херсона у межах, передбачених затвердженим в установленому порядку кошторисом на технічне забезпечення державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, а також за рахунок відомчих фондів учасників Палати.

5.2 Майно, що знаходиться в користуванні Палати, значиться на балансі міськвиконкому і є комунальною власністю міської територіальної громади.

5.3 Учасники палати забезпечують зберігання майна і обладнання, що знаходиться у користуванні їх працівників, і несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.


Начальник відділу
державної реєстрації

В.М.Костюченко
Херсонська міська рада
Виконавчий комітет


 
Рейтинг@Mail.ru Rated by MyTOP Rambler's Top100